Ara

Blog -> Üniversite bilgilendirme platformu | Bölüm Tanıtımları

Öğrencinin konaklama ve eğitim süresi boyunca ihtiyaçlarına cevap veren tek site. Öğrencilerin eğitim hayatın da en uygun konaklama yapabilecekleri özel yurtları yanı sıra, eğitim hayatında ihtiyacı olan ders notları, eğitim açısından tüm bilgileri, bölüm tanıtımları, bölüm taban puanları sunarak öğrenciye en iyi rehberliği yapıyoruz.

Ankara Çankaya Erkek Öğrenci Yurtları

Ankara Çankaya Erkek Öğrenci Yurtları

Ankara, büyükşehir olması sebebiyle birçok imkânı içeriğinde barındıran bir ildir. Metropol şehir olma özelliğini eğitim ve öğretim alanında da devam ettirmek için bir çok imkâna sahiptir. Şehir içinde birçok üniversite mevcuttur. Şehir dışında yaşayan ve Ankara'da üniversite kazanan gençler için gerekli olan her ayrıntı düşünülmüştür. Özellikle Ankara Çankaya özel erkek öğrenci yurtları Çankaya ilçesinde kız ve erkek öğrenciler için kaliteli özel yurtlar bulunmaktadır. Çankaya ilçesi Ankara'nın en gelişmiş ve nezih ilçesidir. Özel yurtlar oldukça kapasiteli olarak dizayn edilmiş ve gençlerin rahatı için tüm ortamlar hazırlanmıştır.

 

Ulaşım Sıkıntısı Yok

Bazı illerde, üniversiteler ile yurtlar arasında ulaşım sorunu yaşanmakta iken Ankara'nın Çankaya ilçesinde böyle bir sıkıntı yoktur. Metro, otobüs ve tüm toplu taşıma araçları ile üniversitelere kolay ulaşım sağlanır. Üniversitelerin birçoğu Çankaya ilçesindedir.

Odalar Ve Yaşam Standartları

Çankaya özel erkek yurtlarında, öğrencilerin konforunun sağlanması için tüm içerikler düşünülmüştür. Tek kişilik odalar özel yurtlarda bulunmaktadır. İki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik öğrenci odaları, tek kişilik öğrenci odalarına oranla daha geniştir. Tüm odalarda öğrencilerin rahatları için gerekli olan ayrıntılar bulunmaktadır. Odalarda 24 saat kesintisiz sıcak su, internet bağlantısı, giysi dolapları ve çalışma masaları bulunmakta ve öğrenci sayısına yönelik olarak dekore edilmektedir. Kitaplık ve çalışma odaları yurtlar içindeki ortak alanlarda bulunan, özel yurtlar vardır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği de özel yurtların verdiği hizmetlerdendir. Tam güvenlikli ortamlarda aile sıcaklığını yaşatacak özel yurtlar Ankara ilinde denetlemeye açık olarak dizayn edilmiştir. Çamaşırhane ve ütü ihtiyaçlarının karşılandığı özel bölümler, özel yurt hizmetleri alanında yer alır. Öğrencilerin huzur içinde ders çalışmaları ve üniversite hayatlarında başarılı olmalarının yolu özel yurtlardan alınacak hizmetle tamamlanacaktır.