Ara

Blog -> Üniversite bilgilendirme platformu | Bölüm Tanıtımları

Öğrencinin konaklama ve eğitim süresi boyunca ihtiyaçlarına cevap veren tek site. Öğrencilerin eğitim hayatın da en uygun konaklama yapabilecekleri özel yurtları yanı sıra, eğitim hayatında ihtiyacı olan ders notları, eğitim açısından tüm bilgileri, bölüm tanıtımları, bölüm taban puanları sunarak öğrenciye en iyi rehberliği yapıyoruz.

Ankara Kız Yurdu

Ankara Kız Yurdu

Öğrencileri ve ailelerini üniversite hayatlarında en zorlayan konuların başında kalacak yer sorunu gelir. Özellikle genç kızların aileleri bu konuda daha temkinli davranırlar. Ankara özel kız öğrenci yurtları arayışında bulunan öğrenciler ve öğrenci aileleri için kaliteli yurtlar bulunur. Ankara ilinde üniversiteler sayı olarak oldukça fazladır. Üniversite yakınlarında kurulmuş olan ve üniversitelere yürüme mesafesinde bulunan bir çok temiz ve disiplinli özel ankara kız yurdu bulunur. Yurtlar, Ankara'nın her bölgesinden ulaşım araçları ile ulaşılabilme özelliğine sahiptir. Gençlerin kendilerini bir aile ortamında hissetmelerini sağlayacak olan her detay, bu özel yurtlarda tam anlamıyla sağlanmaktadır.

 

Ankara Özel Kız Yurtlarının Genel Özellikleri

Ankara ilinde bulunan özel yurtlar öncelikle güvenlikleri tam olan yurtlardır. Genç kızlar için tasarlanmış olan ankara kız yurdu içinde, 1 kişilik, 2 kişilik ve 4 kişilik odalarda kalma imkanı bulunmaktadır. 24 saat sıcak su, çalışma odaları, sabah akşam yemekleri, sınırsız internet, çamaşır ve ütü imkanları tüm özel yurtların genel özelliklerindendir. Temizlik, hijyen ve güvenlik konularına özel olarak dikkat edilen ankara kız yurdu öğrencilere, ferah ortamlar sağlamaktadır. Etüt odalarında ders çalışma imkanları bulunduğu gibi, kamelyalarda da sosyal ortam oluşturma imkanları bulunmaktadır. Özel yurtlarda öğrencilerin odaları günlük olarak temizlenmekte ve yemek sıkıntısı bulunmamaktadır.

Ankara Özel Kız Yurtlarının Ayrıcalıklı Hizmetleri

Ankara'da bulunan özel yurtların bir kısmı, diğer özel yurtlara oranla daha farklı olarak hizmet vermektedir. Bu yurtlarda suit oda, 24 saat açık mutfak, yemeklerde açık büfe gibi farklı konseptler bulunmaktadır. Odalar çok daha modern olarak dekore edilmiş, tam bir ev konforunda düzenlenmiştir. Öğrencilerin rahatlarına ve ders çalışma ortamlarındaki huzuruna yönelik tüm detaylar, ankara özel yurtlarında ayrıntılı olarak düşünülmüştür. Özel yurt fiyatları ekonomik seviyelerdedir.