Ara

Blog -> Üniversite bilgilendirme platformu | Bölüm Tanıtımları

Öğrencinin konaklama ve eğitim süresi boyunca ihtiyaçlarına cevap veren tek site. Öğrencilerin eğitim hayatın da en uygun konaklama yapabilecekleri özel yurtları yanı sıra, eğitim hayatında ihtiyacı olan ders notları, eğitim açısından tüm bilgileri, bölüm tanıtımları, bölüm taban puanları sunarak öğrenciye en iyi rehberliği yapıyoruz.

Ankara Özel Yurt Fiyatları 2018

Ankara Özel Yurt Fiyatları 2018

Üniversite hayatlarında başarılı olmak isteyen öğrenciler öncelikle kendilerine huzurlu bir ortam yaratmak zorundadır. Özellikle başka bir şehirde üniversite okuyacak gençlerin üniversite yakınlarında tercih etmeleri kendi yararlarına olacak bir işlemdir. Gençlerin üniversite hayatlarında ev ortamına yakınlığı ile dikkat çeken özel yurtlarda kalmaları, en doğru seçimdir. Gençlerin ekonomik yurt arayışlarına en doğru cevabı özel yurtlar vermektedir. Ankara ilinde üniversite kazanarak başka bir şehirden gelecek olan gençler için, birçok özel yurt bulunmaktadır.

Özel Yurtlardaki Ayrıcalıklı Hizmetler

Ankara ilinde bulunan özel yurtlar tam bir otel konforunda oluşturulmuştur. Gençlerin rahat şekilde ders çalışma ortamları oluşturulmuş ve huzur içinde yaşam koşulları bu özel yurtlarda sağlanmıştır. Tek kişilik odalar bulunduğu gibi, 2, 3 ve 4 kişilik odalarda mevcuttur. Yurt yetkilileri saygı, sevgi ve hoşgörü anlayışı ile gençlere hitap eden kaliteli kişilerdir. Gençler için çok uç noktalarda kurallar belirlenmemekte ve yeni alışacakları ortamlar için rahatlamaları sağlanmaktadır. Yemek ve yatak ihtiyaçlarının yanı sıra temizlik konusu da ayrıntıları ile yurt görevlilerince düzenlenmektedir. Çamaşır yıkama ve ütü gibi gençleri sıkıntıya düşüren konular için özel yurtlar içinde birçok imkân mevcuttur.

Üniversitelere Yakınlık

Ankara ili başkent oluşunun da etkisiyle, üniversitesi bol olan bir ildir. Üniversitelerin konuşlandığı tüm yerleşim yerlerinde, özel yurt hizmeti veren kaliteli kuruluşlar bulunmaktadır. Yurt yetkilileri öğrencilerin rahatlarına yönelik çalışmalarını, yurt fiyatları konusunda da düşünmüşlerdir. Özel yurtlar güvenlik veya kaliteli barınak olmalarının yanı sıra ekonomik fiyatlı da olmaktadır. Tüm öğrencilere kalacak yer, gıda ve temizlik hizmeti veren özel yurtlar, üniversitelere olan yakınlıkları ile de dikkat çeker. Ankara ilinde öğrencilere hizmet veren Ankara yurt fiyatları  için  makul seviyelerde belirlenmiştir.