Ara

Balıkesir / Altıeylül Kız Öğrenci Yurdu
Gamze Kız Öğrenci Apartı

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     Sıcak Su (24 Saat)   
 İnternet (Sınırsız)   

Balıkesir / Altıeylül Kız Öğrenci Yurdu İncele
Balıkesir / Balıkesir Merkez Kız Öğrenci Yurdu
Ataman 1 Kız Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik   

Balıkesir / Balıkesir Merkez Kız Öğrenci Yurdu İncele
Balıkesir / Balıkesir Merkez Kız Erkek Öğrenci Yurdu
Residorm Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     Sıcak Su (24 Saat)   
 İnternet (Sınırsız)   

Balıkesir / Balıkesir Merkez Kız Erkek Öğrenci Yurdu İncele
Balıkesir / Altıeylül Kız Öğrenci Yurdu
Bilge Hatun Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Sıcak Su (24 Saat)     İnternet (Sınırsız)   
 Temizlik Hizmeti   

Balıkesir / Altıeylül Kız Öğrenci Yurdu İncele
Balıkesir / Balıkesir Merkez Erkek Öğrenci Yurdu
Özel Güney Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik   

Balıkesir / Balıkesir Merkez Erkek Öğrenci Yurdu İncele

Balıkesir yurt fiyatları da özellik bakımından daha detaylı ve lüks bir odaya sahip olmak isteyenler için fiyat artabiliyor. Normal, standart odalarda ise fiyat daha düşük olabiliyor. İsteğe göre ve bütçeye göre bu fiyatlardan birisi tercih edilebiliyor. Balıkesir’de yer alan yurtlar incelendiğinde Altı eylül, Balıkesir Merkez bölgelerinde yurt çeşitleri bulunuyor. Bu yurtların her birinin farklı bir avantajı bulunabiliyor. Şehir merkezine yakın olan yurtlar sayesinde alışveriş ihtiyaçları ve farklı birçok konuda sıkıntı yaşanmayabiliyor. Bu yüzden bahsedilen tarz yurtlar tercih edilerek çok daha kaliteli bir hizmet alınabilir.

 

Balıkesir Yurt Fiyatları 2019

 

Balıkesir yurt fiyatları incelendiğinde her bütçeye uygun bir odanın olduğu göze çarpıyor. 2, 3 veya 4 kişilik oda seçenekleri ile fiyat düşerken odada olan ürünler ve alınacak hizmetler aynı kalabiliyor. Eğer Balıkesir’de üniversite okumaya 2-3 farklı arkadaş ile gidiliyorsa bu tarz bir oda temin edilerek ucuza, kaliteli bir hizmet alınabilir. Yurtlarda genel olarak internet sınırsız oluyor. İnternet çağı olan günümüzde bu önemli bir seçim faktörüdür. Diğer bir özellik ise 24 saat sıcak su olarak karşımıza çıkıyor. Bu da yine önemli özellikler arasındadır. Belki de en önemli faktör güvenlik olarak karşımıza çıkıyor. 7/24 güvenlik kameraları ile izlenen ve güvenlik ekiplerince korunan yurtların tercih edilmesi bu anlamda gönül ferahlığı ile barınma ihtiyacınızı karşılamanıza imkân tanıyacaktır.

 

Balıkesir öğrenci yurdu fiyatları ve ücretleri nerlerdir?

 

Balıkesir yurt fiyatları temel olarak odadaki kişi sayısına göre değişkenlik gösteriyor. Farklı fiyat aralıklarında olan yurtlar herkese ve her bütçeye hitap edebiliyor. Ek özellikler eklendikçe fiyat da artabiliyor. Ek bir kafeteryanın olması, spor salonunun olması veya servis gibi hizmetlerin olması yurt fiyatlarını artıran etkenler olarak karşımıza çıkıyor. En lüks yurtları en uyguna bulmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Balıkesir bölgesinde yer alan tüm yurtları inceleyerek kolaylıkla karar verebilir, her yurdun kendi sitesinde kaybolmak yerine tek ve doğru kaynaktan bilgi alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve yurtların özellikleri için sitemizi ziyaret ediniz.