Ara

Hakkımızda

En uygun yurtlar

Türkiye'nin en gelişmiş yurt arama sitesi olan en uygun yurtlar. Üniversite öğrencilerine en iyi imkan, hizmet ve fiyatları sunan özel öğrenci yurtlarını tanıtmaktadır. Üniversite öğrencileri eğtim süreci boyunca daha rahat konumda ve alanda yaşam sürdürmeleri eğtim sürecine olumlu etki yarattığı için seçimlerin de enuygunyurtlar.com olarak aradıkları konuma veya üniversite lokasyonuna yakın özel yurtları bulmaları aralarında kıyaslama yapmalarını ve yurtlardan fiyat, bilgi almalarını sağlıyoruz. 

İso3web Bilgi Teknoloji Hizmetleri,

olarak sektörde web hizmetleri, yazılım, tasarım, mobil yazılım, e-ticaret yazılım ve tasarım hizmetleri, e-ticaret danışmanlığı, SEO arama motoru çalışmaları, Google Adwords hizmetleri, dijital reklamcılık, sosyal medya çalışmaları, kurumsal kimlik çalışmaları gibi bilişim teknoloji kapsayan online hizmetler altında tüm çalışmaların hizmetini vermekteyiz.

İso3web Bilgi Teknoloji Hizmetleri firmasına ait olan ENUYGUNYURTLAR.com özel yurt arayan öğrencilere hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin en gelişmiş özel yurt arama motoru olmayı hedeflemekte ve tam kapsamlı mühendislik çalışmaları ile proje faliyetlerini sürdürmektedir.