Ara

Çanakkale Kız Yurt Fiyatları


Çanakkale / Çanakkale Merkez Kız Öğrenci Yurdu
Çansa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     Sıcak Su (24 Saat)   
 İnternet (Sınırsız)     Etüt odası     Çamaşır yıkama ve kurutma   

Çanakkale / Çanakkale Merkez Kız Öğrenci Yurdu İncele
Kız Öğrenci Yurdu
Standart Üye

Üniversite okumak için yüzlerce öğrenci farklı şehirleri tercih etmektedir. Devlet yurdu çıkmayan öğrenciler özel yurtları tercih etmektedir. Tercih edilecek özel yurtlar bazı özeliklere sahip olmalıdır. Öğrencileri ev ortamı gibi rahat ettiren ve güvenliğine üst seviyede olan yurtlar tercih edilmelidir. Sitemizde konforlu ve fiyatları uygun yurtları bulmanız mümkündür. Sitede hangi şehirde ve hangi özelliklerde yurt arıyorsanız bulabilirsiniz. En uygun yurtlar sitesi öğrencilerin konforu ve rahatı için hesaplı yurtları araştırmış ve siz değerli öğrencilere sunmuştur. Çanakkale kız yurt fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yer Alan Hizmetlere Göre Çanakkale Kız Yurt Fiyatları Ne Gibi Değişiklik Gösterir

Özel yurtlar öğrencilerin konakladığı, gününün büyük bölümünü geçirdiği yerlerdir. Güvenlik faktörleri en üst seviyede tutulur. Öğrencilerin giriş çıkışları kayıt altına alınır. Devamsızlık durumları ailelerine haber verilir. Yurt bölümünde 24 saat duran güvenlik elemanı mevcuttur. Yurtlara girişler öğrencilere verilen kimlik kartları ile olmaktadır. Öğrenci dışında herhangi birinin yurt bölümüne çıkması yasaktır.

Özel Yurtlarda Yemek

Özel yurt ararken herkes bütçesine uygun olanları arar ve tercih eder. Bazı yurtlar yemek dahil kampanya yaparken bazıları sadece sabah kahvaltısı ile ücretlendirme yapar. Çanakkale kız yurt fiyatları içinde nelerin dahil olduğunu site içi arama motorundan sorgulatarak öğrenebilirsiniz. Özel yurtların bazıları sabah, öğlen ve akşam yemeği verir ve yemek listesini sizlere sunar. Özel yurtların hizmeti ne kadar çoksa fiyatı da o ölçüde çoktur. Bazı yurtlarda yemek verilmez ama öğrencilerin yemek pişirebileceği bir mutfak bulunur. Mutfak ortak kullanım alanıdır. Sitemizde aradığınız özellik ve fiyatta öğrenci yurdu bulmanız mümkündür.

Güncel Çanakkale Kız Yurdu Fiyatları 2019 

Özel yurtlarda oda içindeki yatak sayısı sizin tercihiniz ile alakalı bir durumdur. En fazla 6 kişilik olarak planlanmıştır. Dilediğini takdirde tek kişilik ve 2 kişilik odalar mevcuttur. Çanakkale kız yurdu fiyatları 2019 yılında ücreti en fazla olan tek kişilik odalarda hizmet kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Site içinde arama kriterlerinizi belirterek yurt arayabilirsiniz. En uygun yurtlar sitesi güncel 2019 fiyalarını yurtlardan hızlıca almanızı sağlıyor. Ayrıca  oda sayısı, yemek durumu, diğer hizmetler içinde detaylı arama yapıp karşılaştırma olanağı sağlamaktadır. Özel olsun devlet olsun etüt odaları olmazsa olmazlardır. Yurtların sessiz olan bölümüne yapılmış olup gürültüden arındırılmıştır. Her yurtta 24 saat açık olmak zorundadır. Öğrencilerin ders çalışabilmesi için etüt odalarının yatakhaneler uzakta ve sessiz olması gerekir. Çanakkale kız yurt fiyatları her yıl değişir 2019 yılı içinde verilen hizmete göre ücret talep edilir. Ödeme genellikle aylık olarak planlanır. Peşin ödemelerde ücrette indirim yapılabilir.

Başka Yer Alan Diğer Hizmetler

Özel yurtların birçoğunda sınırsız internet kullanımı mevcuttur. Bazı yurtlarda sosyal etkinlikler mevcuttur. Oda temizliği, çarşaf ve diğer örtülerin temizlenmesi hemen hemen her yurtta mevcuttur. Sınırsız sıcak su, çamaşır yıkama alanı verilen hizmetlerden bazılarıdır. Sitemizde yurt ismiyle de arama yapabilir ve o yurdun verdiği hizmetleri görebilirsiniz. Her odada öğrencilerin ihtiyacı olan belli başlı eşyalar yer alır. Mini bir buzdolabı, televizyon, dolap, yatak her yurtta bulunan eşyalardır.

Bölgeye Göre Çanakkale Kız Yurdu Fiyatları Değişir mi?

Özel yurt fiyatları şehre ve taşıdığı özelliklere göre değişir. Her şey dahil olan yurtlarda güvenlik, barınma, temizlik, yemek, sosyal etkinliklerden hiç bir ücret alınmaz. Çanakkale kız yurdu fiyatları için sitemizi ziyaret etmeniz gerekir. Bazı özel yurtlarda ortak kullanım alanında verilen hizmetler ücrete dahil değildir. Spor faaliyetleri, kantin, eğlence faaliyetleri ücrete tabi değildir. Yurt ararken güvenlik ve yemek özellikle olması gereken kriterlerdir. Sitemizde çocuğunuzu evinde gibi hissedebileceği ve güvenlik sorunu olmayan yurt bulmanız mümkündür. Daha detaylı bilgi için www.enuygunyurtlar.com sitesini ziyaret edin.