Ara

Blog -> Üniversite bilgilendirme platformu | Bölüm Tanıtımları

Öğrencinin konaklama ve eğitim süresi boyunca ihtiyaçlarına cevap veren tek site. Öğrencilerin eğitim hayatın da en uygun konaklama yapabilecekleri özel yurtları yanı sıra, eğitim hayatında ihtiyacı olan ders notları, eğitim açısından tüm bilgileri, bölüm tanıtımları, bölüm taban puanları sunarak öğrenciye en iyi rehberliği yapıyoruz.

Çankaya Özel Erkek Yurtları

Çankaya Özel Erkek Yurtları

Üniversite öğrencileri için en önemli konulardan birisi hiç kuşku yok ki yurtlardır. Yurtların okula yakın ve konforlu olması aranılan özelliklerin başında geliyor. Bazı Çankaya özel erkek yurtları sunmuş olduğu konforlu hizmetleri ile öğrencilere kaliteli hizmetler sunuyor. Öğrencilerin, kendilerini evlerinde hissetmesi için tüm imkanlar sunuluyor. Ders çalışma ortamlarından, sosyal yaşam alanlarına kadar birçok konuda hizmetler standartların üzerinde sunuluyor.

Çankaya Özel Erkek Yurtlarının Özellikleri

Çankaya özel erkek öğrenci yurtlarının bazılarının en büyük özelliği okula yakın olmasıdır. Öğrenciler yurttan okula ve okuldan yurda gelip giderken zorlanmıyorlar. Yurt içerisinde sunulan hizmetler de oldukça kaliteli. 7/24 internet hizmeti sunuluyor. Yine aynı şekilde kesintisiz sıcak su hizmetleri de mevcut. Öğrenciler için ortak yaşam alanlarında yeme içme ve birçok oyun faaliyeti söz konusu. Odalar geniş olmak ile birlikte her odada masa ve sandalye ile dolap mevcut. Kahvaltılar açık büfe şeklinde sunuluyor. Aynı zamanda belirli bazı Çankaya özel erkek öğrenci yurtlarında temizlik hizmetleri de kaliteli bir şekilde sunuluyor. Günlük temizlik işlemleri sabah, öğlen ve akşam olmak üzere üç defa yapılıyor. Öğrencilerin çamaşırlarının yıkanması için de yıkama hizmetleri sunuluyor.

Çankaya Özel Erkek Öğrenci Yurtlarında Etüt Hizmetleri

Yurtların bir kısmında aynı zamanda öğrencilerin kaliteli ders çalışmalarına imkan sağlanıyor. Bu amaçla Ankara Çankaya özel erkek öğrenci yurtlarıetüt hizmetleri sunularak öğrencilerin okuldaki derslerini pekiştirmeleri için eğitim hizmetleri de sunuluyor. Etüt odalarında öğrencilerin yararlanması için internet hizmeti ve görsel yayınlar da söz konusu. Öğrencilerin her konuda rahat etmeleri için her şey düşünülmüş durumda. Öğrencilerin ailelerinden uzak olması ile birlikte kendilerini kötü hissetmemeleri ve uyum sağlamaları açısından her şey düşünülerek öğrencilerin okul hayatlarında başarılı olmaları için gerekli her şey yapılıyor.