Ara

Konya Özel Kız Öğrenci Yurtları


Konya / Selçuklu Kız Öğrenci Yurdu
Firdevs Kız Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Sıcak Su (24 Saat)     Akşam Yemeği   
 İnternet (Wi-Fi)   

Konya / Selçuklu Kız Öğrenci Yurdu İncele
Konya / Meram Kız Öğrenci Yurdu
19. Şube Konya İdeal Kız Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     Kahvaltı   
 İnternet (Sınırsız)     Sıcak Su (24 Saat)   

Konya / Meram Kız Öğrenci Yurdu İncele
Konya / Selçuklu Kız Öğrenci Yurdu
Kıvılcım Kız Öğrenci Yurtları

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     İnternet (Sınırsız)   
 Kahvaltı     Sıcak Su (24 Saat)   

Konya / Selçuklu Kız Öğrenci Yurdu İncele
Konya / Meram Kız Öğrenci Yurdu
Barbaros Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     Sıcak Su (24 Saat)   
 İnternet (Sınırsız)     Kahvaltı     Okul Servisi Hizmeti (Ücretsiz)   

Konya / Meram Kız Öğrenci Yurdu İncele
Konya / Meram Kız Öğrenci Yurdu
4. Şube Konya İdeal Kız Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     Sıcak Su (24 Saat)   
 İnternet (Sınırsız)     Kahvaltı   

Konya / Meram Kız Öğrenci Yurdu İncele
Konya / Meram Kız Öğrenci Yurdu
Palmiye Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Sıcak Su (24 Saat)     Kahvaltı Açık Büfe   
 İnternet (Sınırsız)   

Konya / Meram Kız Öğrenci Yurdu İncele

Tertemiz Ve Ferah Konya Özel Kız Öğrenci Yurtları

Kız öğrenciler, erkek öğrencilere göre bazı noktalarda tercih ettikleri yurda daha fazla önem gösterirler. Çünkü kız öğrenciler için temizlik, ortamın ferah olması ve yurdun disipline sahip olması daha önemli bir noktadadır. Bu kapsamda Konya ilinde tercih edebileceğiniz istenilen nitelikteki yurtlara en kolay şekilde, En Uygun Yurtlar sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en gelişmiş yurt arama motoru konumunda bulunan sayfada tercih edebileceğiniz Konya özel kız öğrenci yurtları özellikle temizlik, bulundukları konum ve çevre imkanları ile istediğiniz özellikleri sağlayabiliyor.

Konya ilinde üniversiteyi kazananlar ve kalacak özel yurt arayanlar sitemizde sizler için birbirinden farklı hizmet kalitesine sahip, kaliteli Konya özel kız öğrenci yurtları bulunmaktadır. Kız öğrenci yurtları özellikle kız öğrencilerin en fazla tercih ettiği yurt modeli olmaktadır. Çünkü kendinizi evinizde gibi hissetmek ve daha elit bir yurt ortamında kalmak istiyorsanız bu yurtlar en ideal alternatiflerdir. Konya özel kız öğrenci yurtları birbirinden farklı hizmetleri olduğundan dolayı, bazılarında yemek servisi yemekhanede verilirken, bazılarında da mutfak bulunur ve öğrenciler kendi yemeklerini kendileri yaparlar. Bu konuda hangi hizmeti veren yurdu seçmek öğrencinin inisiyatifine bağlıdır. Bizler her iki hizmete de sahip olan yurtları burada sizler için sıralıyoruz.

Konya Özel Kız Öğrenci Yurtları ile Nasıl İletişime Geçilir?

Konya şehir olarak büyük olduğu gibi, öğrenci nüfusu bakımından da oldukça kalabalık bir şehirdir. Bu nedenle bu şehirde pek çok yurt bulunmakta ve her öğrencinin ihtiyacına çözüm üretmek için çeşitli yurtlar açılmaktadır. Sizler de kendiniz için en ideal Konya özel kız öğrenci yurtları araştırması yapıyorsanız eğer, sitemizde yer alan birbirinden farklı yurt arasından kendi kriterlerinize uyanları liste olarak çıkartabilir ve vermiş olduğumuz iletişim bilgilerimiz üzerinden onlar ile iletişime geçebilirsiniz. Yurt konusunda yalnızca güvenilir yurtlara yer veriyor ve doğru bilgileri size sunuyoruz. Yurtlar ile görüşmek isterseniz telefonlarına ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda açık adreslerine de ulaşabilirsiniz.

Konya Kız Öğrenci Yurtları Seçimin de Nelere Dikkat etmeli?

Konya ilinde 4 farklı üniversitede çok yüksek sayıda kız öğrenci öğretim gördüğü için yurt ihtiyaçlarının karşılanması noktasında bazı Konya kız öğrenci yurtları binaların düzenlenmesini tercih ederken bazı kurumlar ise kendi inşa ettikleri özel yurt binalarında hizmet vermektedir. İki konumda da Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenen ve ruhsatları verilmiş olan yurtlar üzerinden hizmet alırken, bu kurumlar iç özellikleri ve çevre özellikleri ile farklılık oluşturmaktadır. Öğrenciler istedikleri özelliklere göre apart veya blok yurtları tercih edebilmektedir.

Konya kız öğrenci yurtları araştırmanızı daha iyi sürdürün diye kolay kullanılabilir liste yöntemini tercih ediyor ve kullanıcı dostu site ara yüzüne değer veriyoruz. Sizler de kolaylıkla aradığınız yurtları kısıtlayabilir veya aramanızı genişletebilirsiniz. Görseller yurtların kendilerine ait olup, yurtlar görsellerde gösterilen resimler ile birebir eşleşmektedir. İletişim ve adres bilgileri üzerinden Konya özel kız öğrenci yurtları ile iletişime geçebilirsiniz.

Konya Kız Öğrenci Yurtları Hangi Bölgelerde Bulunmaktadır?

Genellikle çoğu kurum Konya kız öğrenci yurtları için daha sakin bölgeleri tercih ederken, bazı öğrenciler ise yurtlarının çok merkezi bir noktada bulunmasını isteyebilmektedir. Bu nedenle En Uygun Yurtlar sayfası üzerinde tamamen merkezi bir noktada bulunan öğrenci yurtları için bilgi sağlayabilirsiniz. Hatta sayfada bulunan yurtların konum bilgilerine göre il içerisinde veya internetten araştırma yapabilir ve bu sayede seçim yapabilirsiniz. Seçenekleri değerlendirebileceğiniz sitemizde birçok yurt, sağladığımız görseller ve iletişim bilgileri sayesinde kolaylıkla yurt konusunda ki ihtiyaçlarınız hakkında bilgi edinmenizi sağlamaktayız.