Ara
Kütahya / Simav Erkek Öğrenci Yurdu
Özel Yiğitler Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu

Telefon: 0 533 738 69 53

Öne Çıkan Hizmetler:  Otel konforunda odalar     Odalarda banyo, WC vardır     Odalarda Mutfak, buzdolabı vardır   
 Odalarda kablo TV, LCD TV     Kafeterya     Yurda özel ücretsiz spor salonu   

Kütahya / Simav Erkek Öğrenci Yurdu İncele

Kütahya / Domaniç Kız Öğrenci Yurdu
Domaniç Cevher Kız Apartı

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Sıcak Su (24 Saat)     Çamaşır yıkama ve kurutma   
 Odalarda mini buzdolapları     İnternet (Sınırsız)   

Kütahya / Domaniç Kız Öğrenci Yurdu İncele
Kütahya / Şaphane Kız Öğrenci Yurdu
Şaphane Özel Gürler Kız öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Sıcak Su (24 Saat)     İnternet (Sınırsız)   
 Etüt odası     Çamaşır yıkama ve kurutma     Odalarda mini buzdolapları   

Kütahya / Şaphane Kız Öğrenci Yurdu İncele
Erkek Öğrenci Yurdu
Standart Üye
Umut Erkek Apart Yurdu
Kütahya / Kütahya Merkez
Erkek Öğrenci Yurdu
Standart Üye

Lise hayatından sonra yenir bir döneme adım atan üniversite öğrencileri için şehir dışında eğitim almak birçok problemi de beraberinde getirmektedir. Şehir dışında çocuğunu okutmak isteyen aileler için en büyük problem ise konaklamadır. Kütahya şehrinde üniversite hayalini gerçekleştirmek isteyen öğrenciler özel yurt imkânlarıyla daha güvende olacaklardır. Kütahya özel yurtlar arayışları esnasında tüm ailelerin ve öğrencilerin dikkat ettikleri husus hijyen ve güvendir.

Kütahya Özel Yurtlara Kayıt Kolaylığı

Uygun fiyatlarla Kütahya özel yurtlar araştırmasını yaparak dilediğiniz zaman kayıt yaptırarak çocuğunuzun güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Yurt ve okul arasında mekik dokuyan öğrencilerin tek amacı dersleri olmalıdır. Ev veya ev işleri ile zaman kaybetmek yerine derslerine ayıracakları süre onları mutluluğa itmektedir. Kütahya özel yurtlar giriş çıkış saatleri belirlenmiş olup bu kural değerli öğrencilere aktarılmaktadır. Kütahya özel yurtlar için internetten de gerekli araştırma yapılabilmektedir. Uygun ve kaliteli yurtlarda kalan öğrencilerin huzuru yönetim tarafından sürekli takibe alınmaktadır. Özel yurtlara yapılan kayıtlar neticesinde aklınız asla çocuğunuzda kalmasın.

Kütahya Erkek Öğrenci Yurtları

Kütahya özel yurtlar gençlere hizmette sınır tanımayarak her alanda gerekli desteği vererek rahat bir dönem geçirmelerini sağlamaktadır. Erkek öğrenciler içim barınmanın yanı sıra sıcacık aile huzurun da yansıtıldığı bu yurtlarda çok çeşitli hizmetlerden ve olanaklardan yararlanma fırsatı bulabilirsiniz. 1,2,3 ve 4 kişilik odalarda rahat etmeniz için gerekli her şey bulunmaktadır. Çamaşır yıkamanız için alanlar ve sağlıklı yemek tabldotları sayesinde özel yurdun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Kütahya Kız Öğrenci Yurtları

Temel hizmetlerin yanı sıra birçok destek hizmetleriyle özel yurdun verdiği hazzı başka bir ortamda yakalamanız mümkün olmayacaktır. Kız öğrenciler için güvenlikli, güler yüzlü ve disiplinli çalışanlarla tüm öğrenciler güven alındadır. Kütahya özel yurtlar sisteminin aileler everdiği güven maddi açıdan asla kıyaslanamaz. 7/24 güvenlik hizmeti ile öğrencilerin huzuru tam olarak sağlanmaktadır. Kütahya’da özel yurtların tamamına genel bir çerçevede bakılacak olursa birçok imkân tanınmaktadır. Spor alanları, yüzme havuzları, çamaşır odaları, televizyon alanları ve daha birçok önemli olanaklarıyla öğrencilerin tam konforu sağlanır. Etüt odalarında sakin ders çalışma alanları oluşturulmuştur.