Ara

Blog -> Üniversite bilgilendirme platformu | Bölüm Tanıtımları

Öğrencinin konaklama ve eğitim süresi boyunca ihtiyaçlarına cevap veren tek site. Öğrencilerin eğitim hayatın da en uygun konaklama yapabilecekleri özel yurtları yanı sıra, eğitim hayatında ihtiyacı olan ders notları, eğitim açısından tüm bilgileri, bölüm tanıtımları, bölüm taban puanları sunarak öğrenciye en iyi rehberliği yapıyoruz.

Marmara Üniversitesine Yakın Özel yurtlar

Marmara Üniversitesine Yakın Özel yurtlar

Türkiye'nin önemli şehirlerinden olan İstanbul başta İstanbul Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Koç Üniversitesi ve Boğaziçi üniversitesi olmak üzere bir çok önemli üniversiteye ev sahipliği yapar. İstanbul ilimiz bu başarılı üniversiteler ve gelişmişlik düzeyinin yüksek olması nedeniyle tercih edilen ve yoğun ilgiye sahip olan bir ildir. Yoğun ilginin artması nedeniyle yurtlar dahilinde öğrencilerin istekleri ve arzuları ile hareket edilmiş ve birçok konuda özen gösterilmiştir. Çok fazla öğrencinin gelmesi nedeniyle marmara üniversitesie yakın özel yurtlar düzeyinde yapılan yurtlar üniversitelere yakınlığı konusuyla dizayn edilmiştir. Özellikle Marmara Üniversitesine Yakın Özel yurtları bulabilirsiniz. Böylelikle İstanbul Kadıköy özel yurtlar çevresinde öğrenciler için yurt konusunda büyük bir yelpaze sunarak seçim öğrencilere bırakılır.

 

Kadıköy Erkek Yurtları

Kadıköy erkek yurtları üniversitelere yakın bir şekilde düzene sokulmuştur. Kadıköy erkek yurtlarında öğrencilere yurttan ziyade evlerindeymiş hissini yansıtmak en önemli kuraldır. Öğrencinin ihtiyaçları düşünülerek bazı firma ve kendi çabalarıyla buldukları temizlik ve yemek elemanları işleri düzgün yapan ve titiz insanlardır. Bu kadroyla öğrencinin ihtiyaçları göz önüne alınır ve büyük bir özen ile ilgilenilir.

Öğrencinin farklı şehirden geldiği düşünülünce 1,2,3,4,5 ve 6 kişilik odalar ayarlanmıştır. Öğrencinin isteğine göre gerek yalnız gerekse başka öğrenciler ile kalabilir. Bu gibi temel hizmetlerinin yanı sıra çamaşır hizmetini de öğrencilere sunarlar. Ayrıca öğrencinin ilgilerinden olan spor salonları, yüzme havuzu ve bir çok etkinliği yapabilecekleri ortamlar önceden hazırlanmış bir şekilde düzene sokulmuştur.

Kadıköy Kız Yurtları

Kadıköy kız yurtları da aynı erkek yurtları gibi özenli bir şekilde hazırlanmış ve okul çevresine yakın bir yerde yerini almıştır. Kadıköy erkek yurtlarındaki saydığımız bütün imkanlar kız yurtları içinde geçerlidir. Bunun dışında güvenliği daha çok önem verilir ve yurt 7/24 biçiminde kamera ile koruma altına alınır.