Ara

Trabzon / Ortahisar Kız Öğrenci Yurdu
Özgür Can Apart

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     Sıcak Su (24 Saat)   
 İnternet (Sınırsız)     Odalarda mini buzdolapları     Okul Servisi Hizmeti (Ücretsiz)   

Trabzon / Ortahisar Kız Öğrenci Yurdu İncele
Trabzon / Akçaabat Kız Öğrenci Yurdu
Şanlı Apart Kız Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     Odalarda mini buzdolapları   
 Sıcak Su (24 Saat)     İnternet (Sınırsız)     Kahvaltı   

Trabzon / Akçaabat Kız Öğrenci Yurdu İncele
Trabzon / Ortahisar Kız Öğrenci Yurdu
Yalı Apart Kız Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Sıcak Su (24 Saat)     İnternet (Sınırsız)   
 Temizlik Hizmeti     Odalarda mini buzdolapları   

Trabzon / Ortahisar Kız Öğrenci Yurdu İncele
Trabzon / Akçaabat Erkek Öğrenci Yurdu
Kurdal Erkek Öğrenci Evi

Öne Çıkan Hizmetler:  Odalarda mini buzdolapları     Çamaşır yıkama ve kurutma     Güvenlik   
 Sıcak Su (24 Saat)     İnternet (Sınırsız)     Temizlik Hizmeti   

Trabzon / Akçaabat Erkek Öğrenci Yurdu İncele
Trabzon / Yomra Kız Öğrenci Yurdu
Denge Apart Kız Öğrenci Evleri

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     Sıcak Su (24 Saat)   
 İnternet (Sınırsız)     Odalarda mini buzdolapları     Çamaşır yıkama ve kurutma   

Trabzon / Yomra Kız Öğrenci Yurdu İncele
Trabzon / Dernekpazarı Erkek Öğrenci Yurdu
Çaykara Dernekpazarı Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     Sıcak Su (24 Saat)   
 İnternet (Sınırsız)     Etüt odası     Çamaşır yıkama ve kurutma   

Trabzon / Dernekpazarı Erkek Öğrenci Yurdu İncele
Kız Öğrenci Yurdu
Standart Üye
Müjde Apart Pansiyon
Trabzon / Ortahisar
Erkek Öğrenci Yurdu
Standart Üye
Kız Öğrenci Yurdu
Standart Üye

Özellikle mühendislik okumayı düşünen öğrenciler arasında yüksek tercih oranına sahip olan Karadeniz Teknik Üniversitesi, Trabzon ilimizde bulunur. Bu sebeple Trabzon özel öğrenci yurtları bakımından öğrencilere yeterli sayıda seçenek sunmak durumundadır. Şehrin birçok yerine dağılmış hâlde bulunan fakülteler de Trabzon özel yurtlar bakımından gerekliliği arttıran faktörlerden biridir. Karadeniz’in göz bebeği olan üniversitede okuyacak olan ve yeni bir hayata başlayacak olan gençlerin işlerini kolaylaştırmaya yönelik opsiyonlar sunar. Bu opsiyonlar arasında da kendine en uygun olan Trabzon özel yurtlar seçeneğini bulmak öğrencilere kalır. 

Öğrencilerin eğitim aldıkları şehirlerde, aileleriyle birlikte yaşadıkları rahat, konforlu ve güvenilir ev ortamı gibi benzer bir şekilde sıcak bir ev ortamına sahip olmaları, hem normal yaşantılarını hem de eğitim yaşamlarını yüksek derecede etkilemektedir. Çünkü iyi bir noktada konaklama sağlamak ve daha fazla imkana sahip olmak, yüksek moral sağlarken, daha iyi bir eğitimle mümkün hale getirmektedir. Bu nedenle sitemizde yaptığınız incelemeler sayesinde Trabzon özel yurtlar için fırsatlara sahip olabilir ve eğitim alırken iyi bir konaklama imkanı yakalayabilirsiniz.

Trabzon Özel Yurtlar ile Sıcak ve Rahat Bir Konaklama

Trabzon, Karadeniz Bölgesi'nin en büyük ve kalabalık şehirlerinden biri olarak Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Özel Avrasya Üniversitesi gibi iki önemli üniversite sayesinde eğitimi sürdürmektedir. Bu okullarda eğitim gören öğrenciler, Trabzon özel yurtlar sayesinde istedikleri imkanlara sahip olarak çok daha sıcak bir ortamda kendi konforlarını belirleyerek, öğrencilik hayatlarını sürdürebilirler. Öğrenci evleri sayesinde kendi yemeklerini sağlarken, temizlik ve güvenlik ile birlikte sabit ihtiyaçlara karşılık olarak aldıkları hizmetler ile birlikte de ev ortamında rahat ve huzurlu bir konaklama sağlayabilirler.

Trabzon Özel Yurtlar Ekonomik Bir Tercih Midir?

Genellikle güvenlik, temizlik, sıcak su, internet, çalışma alanı, çamaşır yıkama, kahvaltı, ısıtma, bahçe ve okul servisi gibi birçok farklı hizmet ile birlikte konfor oluşturan Trabzon özel yurtlar diğer konaklama seçeneklerine göre çoğu zaman daha avantajlı ve ekonomik hizmetler sunmaktadır. Bu nedenle hem Trabzon merkezinde hem de Trabzon ilçelerinde üniversite kurumlarında eğitim görmekte olan öğrenciler bu evlerde konaklama sağlayarak, daha huzurlu ve bir konaklama imkanına sahip olabilirler. Bu yapılar bazen öğrenciler için çok daha sosyal bir ortam da oluşturabilmektedir.

Trabzon özel erkek yurtları

Trabzon özel erkek yurtları öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak kendini geliştirmiştir. Dağınık olan kampüslere göre konumlanması Trabzon özel erkek yurtları'nın avantajları arasında yer alır. Trabzon özel yurtlar ayrıca temizlik ve yemek gibi temel hizmetlerin sunulması hemen hemen bütün Trabzon özel erkek yurtları dâhilinde olan imkanlardandır. Bunların yanı sıra çamaşır hizmeti, sağlık personelinin mevcudiyeti, ortak kullanım alanları gibi ekstra olanakları olan Trabzon özel erkek yurtları da öğrencilerin tercihini yapmasında etkin rol oynar.

Trabzon özel kız yurtları

Karadeniz’in çetin geçen kış koşullarında kimse üşümek istemez. Trabzon özel kız yurtları 7/24 hizmet veren ısıtma ve sıcak su hizmetleriyle bu sorunu daha oluşmadan çözmeye yönelik olarak kendini geliştirmiştir. Gerek şehrin merkezine yakın, gerekse de fakültelere yakın opsiyonlar sunmasıyla Trabzon özel kız yurtları öğrenciler arasında popülerdir. Sunulan güvenlik hizmetleri de Trabzon özel yurtlar özellikleri arasındadır. Yemek hizmetinin yanı sıra ortak kullanımlı mutfak seçeneği sunan Trabzon özel kız yurtları da mevcuttur. Ayrıca yaz ve kış mevsiminde kullanıma açık olan ortak yaşam alanları, etüd odaları, 1,2,4 veya 6 kişilik odalar, odaya dahil veya ortak kullanımlı banyo ve tuvalet ile çok çeşitli seçenekler sunan Trabzon özel kız yurtları öğrencileri bekliyor.